EY

Seniorka/Senior w zespole dedykowanym Immigration w People Advisory Services - Warszawa

Świat się zmienia w wyniku postępującej globalizacji, rozwoju technologii, zmian demograficznych i regulacyjnych. Twój biznes musi nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, a wraz z nim ludzie, którzy powinni być otwarci na zmiany i gotowi, aby dostosować się do nowych warunków.
Zespół People Advisory Services EY to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny - dlatego mamy możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń i poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:
Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, imigracji, eksperci podatkowi oraz doświadczeni prawnicy. Dołączając do nas, będziesz brać udział w różnorodnych projektach w następujących obszarach:
• legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce,
• międzynarodowa mobilność pracowników (Global Mobility),
• doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
• doradztwo HR oraz systemy wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych.

Twoje głównie zadania:
• Doradztwo w zakresie prawa imigracyjnego,
• Koordynacja zadań dotyczących legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce,
• Komunikacja z osobami, które potrzebują pozwolenia na pracę i pobyt,
• Kontakt z odpowiednimi instytucjami oraz koordynacja wizyt we właściwych urzędach w celu złożenia oraz odbioru dokumentów.

Pasujesz do nas, jeśli:
• Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie,
• Posiadasz doświadczenie i znajomość procedur imigracyjnych w Polsce,
• Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne zarówno w kontaktach telefonicznych, jak i bezpośrednich.

Kogo szukamy:
Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze prawa imigracyjnego, prawa pracy, doradztwa podatkowego i rachunkowości, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

Oferujemy:
• Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
• EY Badges - unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,
• Indywidualnie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
• Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,
• Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu ze strony indywidualnego career counsellor'a, a nie na systemie ocen pracowniczych,
• Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach,
• Elastyczny czas i miejsce pracy,
• Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opiekę zdrowotną, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych,

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.